Kariera

Kariera

Zapraszamy do zespołu

To nasi wyjątkowi pracownicy tworzą unikalny potencjał BOTSI. Jesteśmy świadomi, że to ludzie tworzą roboty, nie na odwrót i dlatego to człowiek jest najważniejszy.

Intensywnie się rozwijamy i poszukujemy nowych talentów – takich jak Ty. Pokaż nam swoją pasję i pomysły!

Pamiętaj – tworzymy kosmiczne rozwiązania, ale nie wymagamy niemożliwego. Chętnie też nauczymy Cię nowych rzeczy.

Jeśli nie znajdziesz poniżej odpowiedniego stanowiska, nie martw się – wyślij do nas CV mimo to! Rozpatrzymy ciekawe aplikacje.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Imprezy integracyjne
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę hybrydową

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY

MIEJSCE PRACY: KRAKÓW

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  •  pozyskiwanie nowych klientów poprzez spotkania, drogą elektroniczną oraz telefoniczną;
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • kompleksowa obsługa obecnych klientów od strony handlowej, technicznej, logistycznej i administracyjnej;
  • udział w imprezach targowych oraz seminariach technicznych;
  • prowadzenie webinarów techniczno – handlowych i innych wydarzeń realizowanych przez Dział Sprzedaży;
  • aktywne i nietuzinkowe działania prowadzące do zdobycia najlepszych klientów;
  • bieżąca obsługa CRM;
  • udział w cyklicznych spotkaniach Działu, oraz Firmy;

 Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w kierunku automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika lub pokrewnym;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • regularne szkolenia;
  • pracę w komfortowym biurze w Krakowskim Parku Technologicznym;
  • podstawowe narzędzia pracy;

AUTOMATYK / ROBOTYK

  • programowanie robotów przemysłowych m.in. Fanuc, Kuka, Neura, Trio, Universal Robots oraz innych;
  • programowanie sterowników PLC i paneli HMI;
  • nadzór nad pracami w projektach robotyzacji i automatyzacji;
  • dobór i konfiguracja komponentów automatyki i mechatroniki;
  • uruchomienia instalacji;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

JAKIE SĄ WYMAGANIA?

  • wykształcenie techniczne min. średnie (automatyka / robotyka / mechatronika);
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • wysoka kultura techniczna;
  • gotowość do nauki i rozwoju;
  • efektywna organizacja czasu pracy;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w zakresie programowania PLC / HMI;
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów.

CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę w miłej atmosferze w Gdyni;
  • szkolenia techniczne wewnętrzne;
  • certyfikowane szkolenia z programowania robotów w renomowanych centrach szkoleniowych oraz u dostawców;
  • jasną ścieżkę rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

MONTER UKŁADÓW AUTOMATYKI I ROBOTYKI

  • montaż układów sterowania;
  • montaż elementów wykonawczych (mechatronika);
  • w zakresie podstawowym dobór i konfiguracja akcesoriów automatyki i mechatroniki.

  • wykształcenie techniczne min. zawodowe (automatyka / robotyka / mechatronika);
  • efektywna organizacja czasu pracy.

  • motywujące wynagrodzenie;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • szkolenia techniczne;

Kontakt

    Współpracujemy