Blog

Targi Automatyki – międzynarodowa działalność BOTSI

Nasza Firma BOTSI już od dłuższego czasu działa na rynku międzynarodowym, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, producentów rolnych, motoryzacji, wojska i innych agencji rządowych. Jednym z naszych celów jest zwiększenie zasięgu naszych działań i dotarcie do nowych klientów. Dlatego też w ostatnim czasie skupiamy się na rozwijaniu naszej obecności na targach i konferencjach branżowych.

Niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w targach automatyki i robotyki w Indiach “Automation Expo South”. Targi te są jednymi z największych wydarzeń w regionie, które przyciąga tysiące osób z branży automatyki i robotyki. Nasz udział w tym wydarzeniu był dla nas niezwykle ważny. Mieliśmy okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych i spotkaniach networkingowych, które umożliwiły nam nawiązanie kontaktów z innymi przedstawicielami branży.

Skupiamy się teraz na planowaniu naszego udziału w kolejnym ważnym wydarzeniu – European Defense Innovation Day w Brukseli. Ta dwudniowa konferencja jest organizowana w celu prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie obronności i odbywa się z udziałem najważniejszych przedstawicieli branży militarnej z całej Europy.

Będziemy mieli okazję zaprezentować nasze najnowsze projekty i pomysły, m.in. zastosowanie wielofunkcyjnych robotów autonomicznych dla branży wojskowej, a także poznać innowacyjne rozwiązania innych firm. Jesteśmy przekonani, że udział w European Defense Innovation Day pozwoli nam na poszerzenie naszej oferty oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Warto nadmienić, że jako firma BOTSI jesteśmy w trakcie procesu spełnienia wymagań normy ISO 9001 oraz publikacji NATO AQAP-2110, potwierdzając tym samym profesjonalizm, rzetelność i zgodność procesu produkcji i dostawy robotyki i automatyki z najwyższymi wymaganiami klienta militarnego.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w dziedzinie robotyki skupiamy się na ciągłym rozwoju i innowacjach. Nasze projekty mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony, a także zwiększenie wydajności i efektywności produkcji oraz innych działań klientów. Udział w tak ważnych wydarzeniach jak targi obronne, daje nam możliwość prezentacji naszych osiągnięć i zacieśnienia naszych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Będziemy na bieżąco informować o naszych planach i osiągnięciach.

Pozdrawiamy, zespół BOTSI

Kontakt

Skontaktuj się

    Współpracujemy